0,00 Kč

Duben nejsou jen Velikonoce

V neděli 7.4. jsem si připomněli Světový den zdraví, a protože nás v SENSE COCO zdraví opravdu baví, sepsali jsme pro vás 5 jednoduchých kroků, aby vám zdravý životní styl vydržel minimálně do doby, než začneme sepisovat vánoční recepty.

Dostatečná hydratace! 

1.Hydratace je pro naše tělo opravdu důležitá. Voda tvoří až 70% váhy lidského těla a je potřeba ji doplňovat. Dostatek vody vyřeší bolesti hlavy, zlepší pleť, vlasy a dostane z těla škodliviny. Pokud se čisté vodě vyhýbáte obloukem, přidejte si do ní náš BIO kokosový sirup. Skvěle chutná a je vhodný jak do čisté vody, tak do letních drinků, kávy nebo marinád. Zapomeňte na obecnou poučku o 2l vody za den! Ideální stav je na každých 10 kg 300ml vody. Splňujete to? 

2.Pravidelné svačiny!

Aby si tělo neukládalo tukové zásoby na horší časy, potřebuje pravidelnou dávku energie – vyzkoušejte naše bio kokosové chipsy naplněné energií až po okraj! Potřebujete zhubnout? Klíčem nejsou půsty, nebo odpírání dobrot, ale pravidelné a zdravé svačinky a žádný hlad! Že se vám nic nechce chystat? Nemusíte, tohle jsme „oddřeli“ za vás! Náš malý zázrak se vejde do kabelky a nikdy vás nenechá ve štychu, nebo hůř, o hladu! Nasypte jej do mléka, jogurtu nebo jen tak do pusy. 

3.Dostatek pohybu

Víme to všichni, ale málokdo to dělá. Letos nám k pohybu pomáhá dostatek slunečních paprsků, které lákají ven. Že vás nevytáhne ani slunce? Stáhněte si chytrou appku, s motivačními bodíky, nebo přemluvte kolegu z kanclu či z přednášek a vyběhněte spolu. Introverti zatáhnou žaluzie a vyloví z paměti pár cviků z tělocviku. Ale hlavně, všichni doplníme tolik důležité elektrolyty a hořčík, BIO aktivní enzymy a vitamín C s naší bio kokosovou vodou! Ideální pro sportovce a pro všechny, kteří bojují s kocovinou – zkouškové a letní party jsou tu co nevidět, tak si udělejte zásobičku.

4.Odlehčete planetě

Jste zarytí masaři a na nějakou vege stravu vás moc neužije? Přesto byste rádi žili zdravěji a odlehčili planetě? Máme pro vás super tip: Baby bio jackfruit! Už jsme o něm jednou psali, a to nejdůležitější zopakujeme znova. Baby jackfruit pro některé svou chutí a texturou opravdu připomíná krůtí nebo kuřecí maso. Připravíte z něho skvělý jackfruit burger, karbanátky i tacos. Z výživového hlediska má JACKFRUIT vysoký obsah vlákniny a nízký obsah kalorií, tuků a cukrů. Po obědě s „Jackem“ si klidně zaběhejte. Je lehko stravitelný a nezbrzdí mozkové závity. A jeho výroba je pro planetu mnohem menší zátěží než masný průmysl. 

5.Vařte chutně – zaměřte se na přílohy

Při přechodu na zdravý životní styl je potřeba změnit i jídelníček. Zdravé jídlo není jen ovoce a zelenina. Zaměřte se na přílohy. Místo těstovin, brambor a knedlíků zvolte chutný salát. Na salátu jsou hned po bylinkách nejlepší zálivky. Naše bio kokosová amino omáčka teriyaki je vhodná jak do salátů, tak na marinování masa nebo zeleniny. Vyzkoušejte naše omáčky a nezapomeňte nám napsat, jak vám chutnalo a pro jaké kroky k lepšímu já jste se rozhodli. 

Pro inspiraci, novinky a recepty nás nezapomeňte sledovat na Instagramu

Žijte lehce, žijte chutně, žijte SENSE COCO. 

Vloženo Od
Tags: cítit se skvěle

Přijímáme online platby