0,00 Kč

Děti stále nahromadě? Víme, co s tím!

Chytí každou rýmu a čerpáte jedno OČR za druhým? Možná víme, co za tím vězí. Nedostatek jódu a omega 3 může být i váš problém. A i když se vám nemoci zdaleka vyhýbají, podívejte se na jednoduchý trik, kterým podpoříte imunitní systém.

Pčík! No, to snad ne. Zrovna jste ho vyléčili, a už je to tu zas? Sotva přijde z kolektivu, začne kýchat a vy víte, že vás doma čeká další kolečko s rýmou? Vyzkoušeli jste snad všechny vitamíny a pomalu byste se upsali i ďáblu, aby odchodil aspoň měsíc v kuse? Máme řešení, které bude znít až pohádkově, skoro jako dovolená u moře.

Bojíte se neustálých nemocí? Mořské řasy s nimi zatočí

Co dětem, ale i dospělým chybí, je dostatek jódu a omega 3 mastných kyselin, jako jsou EPA a DHA. Tyto látky jsou klíčové nejen pro správné fungování imunitního systému, ale i pro činnost mozku. Kámen úrazu je, že se vyskytují převážně v tučných mořských rybách, které v české kuchyni téměř nenajdete. Odrazuje nás nejen cena a typická rybí chuť, ale i nezvyk ryby do našeho jídelníčku zařadit. 

Chipsy místo vitamínů? Tak jednoduché to je

Nemůžete ryby ani cítit, ale víte, že jsou pro zdraví a kvalitní život vašich dětí důležité? Koukněte na mořské řasy u nás na e-shopu. Jsou křupavé jako chipsy a dochucení mořskou solí je třešnička na dortu. Výzkumy ukazují, že dostatečný příjem DHA, které obsahují právě mořské řasy, má významný dopad na vývoj mozku, zraku, imunitu, schopnost učení, zdravý růst a vývoj organismu. 

Pokud vás zajímá, jak často jsou nemocné děti ve světě, zjistíte, že právě v přímořských oblastech křivka nemocnosti výrazně padá. Může za to dostatek vitamínu D, ale také pravidelná dávka ryb. Vitamíny a kyseliny, které ryby obsahují mají i mořské řasy.

Mořské řasy do polévky i do kabelky

Že nevíte, jak je do dětí dostat? S tím si hlavu nelámejte, díky své chuti a křehkosti jsou oblíbenou svačinkou stejně jako sušenka nebo slaný krekr. A pokud vaše děti neradi zkouší nové potraviny, schováte je do salátů, baget, posypete jimi těstoviny, rozmixujete do smoothie nebo uvaříte v polévce. Dodáte jídlu novou chuť a zároveň jej naplníte důležitými vitamíny. Mimo jiné i železem, které je zásadní pro vývoj mozku a řeči obzvláště u dětí. 

Celodenní dávka jódu v jednom chutném balíčku! 

Nedostatečný příjem jódu během těhotenství a dětství může vést k poruše štítné žlázy, nedostatečnému vývoji mozku a snížené kognitivní funkci -> vliv nejen na školní výsledky. Mořské řasy pokryjí celou denní dávku jódu. Dopřejte si je jako chutný snack, který je silně návykový, ale zdravý. Udělejte si zásobičku a křupejte je bez výčitek. A pokud plánujete večírek s přáteli, mrkněte na náš zvýhodněný balíček. 

Co jsme o nich ještě neřekli, ale stojí za to vědět

  1. Doplní vitamíny a minerály – kromě jódu obsahují vitamíny skupiny B, vitamín C, vitamín A, železo, zinek, mangan a selenium
  2. Chrání buňky před poškozením volnými radikály – obsahují silné antioxidanty
  3. Upraví trávení – podpoří růst správných bakterií ve střevě a dostatek vlákniny se postará o zažívací pohodu
  4. Regulují cholesterol a chrání srdce 
  5. Pomáhají při artritidě a bojují proti všem zánětům v těle
  6. Ideální k dietě – vysoký obsah vlákniny a málo kalorií dodá pocit sytosti 
  7. Krásná pleť – podporují obnovu buněk a chrání kůži před poškozením od sluníčka 
  8. Vegetarián/vegan? Mořské řasy jsou nabité přesně tím, co z běžné rostlinné stravy nezískáte. B12, železo i zmíněné kyseliny.

Mořské řasy by měly být součást každé kuchyně, obzvláště pokud rybu přetrpíte pouze na Štědrý večer.

Vyzkoušejte ty z našeho e-shopu, zrovna je máme za zvýhodněnou cenu. Uvidíte, že se pro ně budete vracet. 

Vloženo Od

Přijímáme online platby