0,00 Kč

Projezte se do plavek! BIO kari kokosové mléko ví, jak na to

Horko venku, horko doma, a ještě se pařit u sporáku. Navíc, kdo by měl v tom vedru na něco chuť? Ledaže by to byla nová smetanově jemná, voňavá a krémová lahůdka do teplé i studené kuchyně?

A co teprve, když zjistíte, že díky ní vystěhujete povánoční kila a angína letos nebude mít šanci. Přivítejte kari kokosové mléko.

BIO kari kokosové mléko od Sense Coco  — must have kousek „letní“ kuchyně

Někoho (ne)překvapí, že v kari směsi najdeme až pětadvacet druhů koření, z nichž největší zastoupení má zázračná kurkuma, známá pro svou žlutooranžovou barvu a lehce pikantní chuť. Spojením kari koření a kokosového mléka vznikla geniální potravina, kterou si zamilujete pro její dokonale plnou, ale zároveň jemně smetanovou konzistenci. A to jsme zatím nezmínili zdravotní a opalovací benefity.

 

Letní angína se vám vyhne obloukem

Už jste měli angínu v létě? Zařaďte do jídelníčku kari kokosové mléko a vyhne se vám obloukem. Toto zázračné koření obsahuje látku zvanou kurkumin, který budí stále větší zájem mezi vědci po celém světě. Kurkumin je silný antioxidant, potlačuje záněty, snižuje hladinu LDL cholesterolu a v neposlední řadě potlačuje růst tukových buněk. Pomáhá při léčbě rakoviny kůže, Alzheimerovy choroby, artritidy i osteoporózy. Mangan se postará o boj se záněty a posílí imunitu.

 

Proč si dopřát kari kokosové mléko několikrát týdně?

Kokosové mléko obsahuje zdraví prospěšné minerály jako draslík, hořčík nebo fosfor, kterého máme nedostatek. Podle vědeckých studií je kokosové mléko protizánětlivé, antimikrobiální a likviduje plísně v těle. Kokos obsahuje mastné kyseliny fungující jako rychlý zdroj energie, neukládají se téměř vůbec do tukových zásob, a navíc prospívají našemu kardiovaskulárnímu zdraví.

Kokosové mléko je plné vitamínů C, E a betakarotenu, který se postará o vaši krásně a zdravě opálenou pokožku.

 

Bio kari kokosové mléko pro klidný žaludek 

Léto a dlouhé noci znamenají jediné — letní grilovačky. Po poctivé grilovačce je potřeba dopřát tělu detox a zklidnit podrážděný žaludek. Za lehký, krémový oběd obohacený o kari kokosové mléko se vám tělo odmění klidným žaludkem a dobrým trávením. Kari ulevuje od žaludečních křečí, zahřívá a stimuluje organismus a přináší celkovou pohodu včetně dobrého trávení. 

Kokosové mléko zklidňuje žaludeční sliznici a ulevuje při potížích se žaludečními vředy.

 

Kokosové mléko do teplé i studené kuchyně

Klišé? Tak to určitě ne. Kokosové mléko neobsahuje laktózu, lepek nebo bílkoviny kravského mléka. Můžete si jej dopřát bez výčitek a strachu z nevolnosti či nepohody. Využijete jej ve studené i v teplé kuchyni.

Bio kari kokosové mléko je skvělé do detoxikačních smoothies, polévek, nebo omáček. Co taková cizrna s kari kokosovým mlékem plná bílkovin a protizánětlivých účinků? Je výborná jako teplý i studený oběd. Zasytí, prohřeje organismus a dodá tělu vše, co potřebuje. 

 

Léto plné kokosu 

Letos vyšlápněte do léta s kokosem, a to ideálně s naším kari kokosovým mlékem. Proč, už víte, ale ještě jsme vám neprozradili, že máme cenově výhodná balení pro celou rodinu nebo partu na bytě či na koleji. A pokud vám bude extra horko, sáhněte po naší ledové kávě cold brew. Jednu nevýhodu vám ale prozradíme – stanete se na ní závislými. 

Vloženo Od
Tags: cítit se skvěle

Přijímáme online platby