0,00 Kč

Alergie na laktózu už mě netrápí! Mám své SENSE COCO

Ochucené jogurty, bílé jogurty, mléko nebo káva. Ničeho z toho se nemusíte vzdát, i přes to, že vás trápí alergie na laktózu, právě jste narazili na SENSE COCO, který vám dopřeje kvalitní život bez bolestí! 

Alergie se nemusí projevit jen nevolností a bolestmi břicha. Projevuje se i způsoby, které byste rozhodně nečekali. Únava, depresivní nálada, bolesti končetin, neklid, pocit závrati, nadměrné pocení, bolesti hlavy, poruchy pozornosti i spánku nebo kožní problémy. Pozor, pokud trpíte lupénkou, jedna z jejich příčin bývá právě tato „dáma“. Samozřejmě, všechny tyto příznaky mohou mít i jinou příčinu. Pokud se s nimi potýkáte, doporučujeme dát přednost výrobkům s nízkým obsahem laktózy.

Že nechcete změnu a vzdát se kvality svého života? To chápeme a přicházíme s řešením.

Kokosáče od SENSE COCO vrátí slunce i do Vašich dnů

 V každé studii, knize, nebo článku narazíte na zázračné „pilulky“, které slibují pomoc v boji proti alergii na laktózu. Nejspíše jste o nich slyšeli a četli tolik, že byste si je i koupili. Když ono je jich nepřeberné množství a kdo se v tom má vyznat. A tak raději zaklapnete noťas, nebo odložíte mobil. Chyba! Zázračné pilule se jmenují probiotika a opravu dokáží pomoct. Ovšem, my v SENSE COCO víme, jak těžké je zobat doplňky stravy a nezapomínat je pravidelně brát! Proto přicházíme s jiným, chytrým a chutným řešením, na které si nemusíte nastavovat upozornění a psát si je do diáře. Hlava vám od nich nedá odpočinout, chuťové buňky vás budou nahánět celé dny ať jim dopřejete alespoň jednu malilinkou další a další lžičku a nejlepší na tom je, že je vy i vaše děti můžete konzumovat naprosto bez výčitek.  

Kokos všechno mění, zas žiji bez omezení!

Ochucené jogurty, bílé jogurty, mléko nebo káva. Nic z toho se nemusíte vzdát, i přes to, že vás trápí alergie na laktózu. Všechny naše „mléčné“ výrobky jsou z kokosu a z nutričního hlediska významně obohatí váš jídelníček. Naše jogurty obsahují bakterie mléčného kvašení – probiotika, která mají blahodárný efekt na střevní mikroflóru a pro kvalitní život jsou nepostradatelná. Mají příznivý vliv na mozek, pomáhají při intoleranci na laktózu, posilují imunitu a celkové fyzické a psychické zdraví. 

Dopřejte si s chutí naše plnohodnotné kokosové jogurty. Ať už bílé, nebo ochucené o luxusní mango a neodolatelnou čokoládu. Všechny mají pozitivní vliv na zdraví vašich střev. Stejně tak funguje naše mléko nebo životabudič ledová káva coldbrew. A psst, i když se káva na kocovinu nedoporučuje, naše coldbrew káva funguje jako skvělý vyprošťovák, který hydratuje organismus, což je přesně to, co každé tělo po bujarém večírku potřebuje. Navíc ji jen vytáhnete z lednice a šoupnete do kabelky. A ještě budete vypadat stylově.???? 

Tak na co ještě čekáte, ať už máte intoleranci na laktózu, nebo ne, naše bio kokosové jogurty a mléka plná chuti na vás čekají. Věřte, že jediné, čeho budete litovat je, že jste si jich objednali málo! Mrkněte na náš kokosový jogurt nebo kokosové mléko.

A nezapomeňte nás odebírat na instagramu a facebooku aby vám neutekla žádná novinka z našeho sortimentu a ze světa udržitelného stravování. 

Vloženo Od
Tags: cítit se skvěle

Přijímáme online platby