0,00 Kč

Podporujeme udržitelné menzy

Nově naše produkty naleznete na Karlově univerzitě a ve všech menzách a kolejích v Praze a v Hradci Králové. Ty se zapojily do projektu „udržitelné menzy“ a od září vaří veganská jídla a rozšiřují jejich nabídku. U toho jsme nechtěli chybět.

Místo masa ovoce?!
„Nesmysl, taková strava je neudržitelná!“ A právě nám to „SENSE“ dává, a udržitelná je taky. Představujeme vám zázrak, kterým nepohrdne ani ten nejzarytější masožravec převážně proto, že nepozná, že nejí maso, ale vychutnává si BIO BABY JACKFRUIT. Tento sympaťák svou strukturou připomíná maso a svou vlastností chameleona. Přizpůsobí se prostředí – tedy tomu, v čem ho naložíte nebo uvaříte. Jeho super schopností je natáhnout do sebe jakoukoli chuť. Že budete mít nutkání vylízat talíře, je stejně jisté, jako to, že jeho konzumací podpoříte smysluplný projekt, životní prostředí, a ještě vám za to poděkuje vaše tělo. Na ovoce docela dobré, ne? 

Z výživového hlediska má BIO BABY JACKFRUIT vysoký obsah vlákniny a nízký obsah kalorií, tuků a cukrů. Po obědě s „Jackem“ si klidně zaběhejte nebo se zapoťte na matice. Je lehko stravitelný, a nezbrzdí vám mozkové závity jako běžný oběd. 

Jack je sice hlavní hvězdou dnešního článku, ale pro ty, kteří potřebují jen rychlou sváču na dlouhou výuku, nebo pořádnou kávu, máme plné bistro bio a vegan chutných svačinek. Všechny jsou bez lepku a laktózy, což dává zelenou zdravému mlsání bez omezení.

Co vám v bistru nesmí utéct?

BIO kokosové chipsy – Ochutnejte nebo doplňte zásoby. Každý kousek dodá tělu energii v podobě bílkovin a o dokonalé chuti se přesvědčte sami. Chipsy mají jedinou nevýhodu – jsou silně návykové a nebudete se chtít rozdělit. Pro spojení nových chutí si je můžete namáčet do našich jogurtů. Napište nám, která kombinace je nejlepší! 

Káva Cold Brew - Pokud se vám těžko vstává, káva Cold Brew na vás mává. Nejenže doplní energii, ale zároveň hydratuje tělo díky spojení 100% arabiky a kokosové vody. 

Kokosová voda – Ideální zdroj energie pro „nekafaře“. Voda je plná elektrolytů, draslíku, hořčíku a vitamínů. Vytáhne tě z postele i po těch nejnáročnějších studijních nebo prohýřených nocí. 

Řečí už stačilo, přejděme k ochutnávkám. Zastav se v menze a ochutnej jakékoli veganské jídlo a podpoř dobrou věc. Udržitelnost je cesta, zapoj se do projektu s námi. Mimochodem baby jackfruit můžeš najít v podobě burgeru, karbanátků, tacos, ale i v guláši nebo v jakékoli asijské dobrotě. Slibujeme, že od masa nepoznáš rozdíl a odcházet budeš s dobrým pocitem nejen z jídla, ale i z celé myšlenky, kterou můžeš být součástí. 

Vloženo Od

Přijímáme online platby