0,00 Kč

Bio Čokoládový jogurt Mettá

Intenzivní čokoládová chuť, hustý a výživný. Pokud máte špatnou zkušenost s rostlinnými jogurty, tak to bude pravděpodobně tím, že nebyl kvalitní, tedy neměl dostatečnou nutriční hodnotu. Ochutnejte ten náš a poznejte rozdíl.

Základ kokosového čokojogurtu tvoří BIO kakao, BIO kokosové mléko a speciálně vyšlechtěné veganské jogurtové kultury z kokosového mléka, jejichž výrobu jsme ladili spolu s Výzkumným ústavem mlékárenským dlouhé měsíce. Vznikl tak naprosto unikátní kokosový jogurt, který se dokonce pyšní vlastním patentem.

Jogurt zraje přímo ve skleničce, což mu spolu s mírně nakyslou chutí způsobenou jogurtovými kulturami dodává autentickou strukturu a chuť opravdového jogurtu.

Nenajdete v něm žádná aditiva, ale jen základní rostlinné složky. Jediná látka, která je přítomna z funkčního hlediska, je malé množství tapiokového škrobu, který má za úkol jogurt mírně zahustit a zajistit tak konzistenci. Tapioka neobsahuje lepek ani jiné alergeny a neřadí se na rozdíl od kukuřice či brambor k obilovinám. Čistota produktu co do alergenů a aditiv je tedy zachována. Jogurt tedy není nijak chemicky konzervovaný. O jeho neobvykle dlouhou trvanlivost se mimo jiné stará proces pasterace.

Pokud klasické jogurty nechcete nebo ze zdravotních důvodů nemůžete konzumovat, tento jogurt je pro vás skvělou rostlinnou alternativou s opravdu prospěšnou nutriční stránkou. Jogurt obsahuje bakterie mléčného kvašení (pro nás často označována jako probiotika), které mají na naší střevní mikroflóru stejně blahodárný efekt, jako ty z klasických jogurtů.

Jedná se tedy o plnohodnotný jogurt se všemi jeho pozitivními vlastnostmi pro zdraví našich střev!

Nejen z toho důvodu je náš jogurt vhodný pro osoby s laktózovou intolerancí, stejně tak pro osoby trpící alergiemi na mléčné proteiny obsažené v klasických jogurtech, ale i osoby s intolerancí živočišných mléčných výrobků.

Skladování: v chladničce do 8 °C

Zobrazit web
Vloženo Od

Přijímáme online platby