0,00 Kč

SENSE COCO & VEGGIE NÁPLAVKA

Naděje, lepší svět, kvalitní produkty, čistá planeta, férové podnikání, svět bez utrpení, to vše je Veggie Náplavka - Festival zdraví a etického životního stylu.

Naděje je pro mě osobně základem mé práce a denodenního úsilí, které vkládám do naší SENSE COCO společnosti. Každý z nás potřebuje k životu něco, co ho pohání kupředu. Naděje na lepší zítřky, kdy už nebudeme muset bojovat s negativním obsahem produktů na policích potravinových řetězců a obchodů, je bez nejmenších pochybností to, co mně dává sílu a odhodlání každý den.

V lednu tohoto roku jsem založil SENSE COCO s jediným cílem: přinést lidem absolutně biologické, přírodně čisté a život přinášející produkty z kokosu. Etický životní styl ve spojitosti s nadějí Veggie Náplavky těsně korespondují s mým přesvědčením, že kvalitní BIO produkty by měly být standard dostupný každému. Díky tomu, že přemýšlíme nad tím, co svému tělu dáváme, můžeme osobně růst.

Přeji vám i sobě, aby byl náš budoucí svět o poznání zdravější. Sám netuším, jak moc budeme muset o něj usilovat, ale vím, že to stojí za to. Přijďte za námi na Náplavku nejenom doufat, …

Jaroslav Macháček
CEO SENSE COCO

Zobrazit web
Vloženo Od
Tags: Živě spolu

Přijímáme online platby