0,00 Kč

KOKOSOVÉ VÁNOCE

Jsou 100% bílé, bez lepku a bez laktózy.

Na celý předvánoční čas jsme se hodně těšili. Poslední měsíc jsme totiž strávili pečením, zkoušením a testováním, abychom pro vás připravili to nejlepší, co jste třeba ještě nikdy nejedli, ale co si zvládnete s lehkostí připravit doma.

Musíme se přiznat, že nejsme takoví odborníci, abychom mohli rozdávat rady, jak na to. A pokud něco neumíme, rádi se to i my od těch nejlepších naučíme. A protože jsme chtěli spojit profesionalitu, krásu i chuť, oslovili jsme B-cake, aby se této role ujal. Bára totiž pracuje s jedlými květy, ovocem a její dorty i dortíky jsou jedinečné. 

Na Vánoce to musí doma krásně vonět a věřte nám, že tohle dokáže kokos skvěle. Chtěli jsme vyzkoušet moučníky bez klasické mouky, vajec, másla, množství cukru, zkrátka tak, aby si je mohli dát i ti, kteří tyto potraviny z různých důvodů nemohou nebo nechtějí. Výsledek nás přímo nadchl! Lehoučký krém jen z kokosového mléka? Je vyšlehaný za pár minut! A další a další překvapení.

Až do Vánoc pro vás máme totiž samá překvapení - dárky, soutěže, recepty a možná i nějakou novinku. Sledujte nás na Instagramu i Facebooku, ať můžete být součástí a nic vám neunikne.

 KOKOSOVÉ VÁNOCE právě začínají!

Zobrazit web
Vloženo Od
Tags: novinky

Přijímáme online platby