0,00 Kč

Coco latte s kurkumou

Dejte si pořádné kurkuma latté a pusťte se do práce, tak jako my. Věříme, že brzy ucítíte blahodárné účinky spojení kokosového mléka a kurkumy na vaše zdraví.

Nejdříve několik důvodů, proč jsme vybrali ke kokosovému mléku právě kurkumu.

Kurkuma působí protizánětlivě, detoxikuje játra, podporuje imunitu a celkově zvyšuje obranyschopnost organismu. Je také nejstarším prostředkem pro krásu. Dokáže vyživit pleť, pomáhá ji udržovat elastickou a mladistvou. Kurkuma má vliv na správné tvořejí tkání a celkovou regeneraci. Ochraňuje buňky proti stárnutí, omlazuje a tím pomáhá k dlouhověkosti.

Kurkuma dokáže detoxikovat potravu a tím zlepšuje její kvalitu. Ulevuje při napětí a psychickém vyčerpání, oživuje činnost mozku a očisťuje tělo i od hluboce uložených toxinů.

Další důvody, proč ho latté vyzkoušet:

  • Skvělé pro všechny holky i ty na mateřské.
  • Nedráždí žaludek, protože pro jeho přípravu nepotřebujete kávu.
  • Je bezlaktózové, protože základ tvoří naše kokosové mléko. Je jen na vás, jaké si uděláte. Mléko v prášku Sense Coco je možné připravit buď jako husté / tučné nebo jemné. Návod na přípravu najdete na obalu.
  • Je rychlým zdrojem energie.

Pokud si mléka připravíte víc, nic se neděje. Dejte si ho do sklenice, zavřete a uchovávejte v chladu klidně 3 dny. A nebo se o něj podělte se svými dětmi.

Nápoj pozitivně ovlivňuje trávení a zmírńuje útoky ,, vlčího hladu”.  Tohle známe přece všechny. Takže žádné zásoby čokolády nebudou potřeba.

Na přípravu budete potřebovat:

1,5 hrnku kokosového mléka ( připravíte si ho nejlépe ze sušeného mléka v prášku Sense Coco)

1 kávová lžička kurkumy

1cm čerstvého zázvoru

špetka černého pepře

špetka skořice

1 kávová lžička medu ( můžete nahradit malou lžičkou Bio kokosového cukru)

Příprava:

Mléko připravte dle návodu na sklenici. Pokud si vyberete light variantu, pak stačí na 150 ml teplé vody použít 3 polévkové lžíce prášku. Důkladně rozmíchejte! My doporučujeme použít tyčový mixér, protože získáte jemnější konzistenci a intenzivní chuť.

Mléko zahřejte v kastrolku, přidejte kurkumu, zázvor, med i skořici. Nechejte prohřívat při nízké teplotě tak dlouho, dokud latte nezíská krásně zlatou barvu. Nalejte ho do šálku, navrch dejte lžíci nebo klidně dvě našlehaného napěněného mléka a poprašte pepřem.

100% ORGANIC, BIO, VEGAN

Naše rada:

Ne každý snáší skořici, proto se nic nestane, když ji vynecháte.

Dobrou chuť!

Vaše Sense Coco

Vloženo Od
Tags: recepty

Přijímáme online platby