0,00 Kč

BIOSTYL - ECOWORLD 2017

Další nádherná akce, na které se můžeme potkat, se blíží. Mezinárodní veletrh zdravé výživy, zdravého životního stylu, ekologicky šetrných výrobků a služeb proběhne na Výstavišti v Praze Holešovicích 2.-5.11. 2017.

Těšíme sa na všechny, kteří přijdou, ať už jsou našimi zákazníky nebo jimi možná budou. 

Jsme mladá inovativní společnost, která spustila své podnikání teprve v letošním roce. Naše snažení má jeden jediný cíl - ABY BYL SVĚT ZDRAVÝ. Myslíme si totiž, že je to možné. Cesta to bude dlouhá a pravděpodobně nás přeroste, ale začít se musí. Je čas vrátit se k hodnotám a tedy i kvalitě. Kvalitní potraviny a férové podnikání totiž nemusejí být fixe. 

Máme pro vás BIO potraviny, které jsou vyrobeny pouze ze surovin rostlinného původu a které pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství. To zakazuje používání geneticky modifikovaných surovin, umělých hnojiv, pesticidů, antibiotik a jiných chemických produktů negativně ovlivňující zdraví. Při výrobě samotných bioproduktů jsou zakázána i chemická aditiva - umělá barviva, sladidla, konzervační látky nebo syntetické chuťové přísady, dále metody jako ionizující ozařování nebo genetické inženýrství.

Pro naše podnikání je zásadní férový obchod. Spolupracujeme výhradně s ekologicky certifikovanou společností ze samého srdce Srí Lanky, která sdružuje dobře zavedené skupiny malých a středních výrobců. Snažíme se tak podporovat udržitelnost zemědělské komunity v mnoha ohledech a to málo, co pro ně můžeme udělat, je spravedlivě zaplatit a podporovat důstojné a rovnocenné životní podmínky.

I my se těšíme na desítky dalších vystavovatelů z oblasti zdravého životního stylu a výživy, ekologicky šetrných výrobků a aktivního životního stylu. Představeny budou rovněž nejnovější environmentální trendy týkající se bezodpadového hospodaření, ochrany životního prostředí nebo produktů pro vícenásobné využití http://www.incheba.cz/veletrh/biostyl.html.

Souběžně s veletrhem proběhne také veletrh Dětská planeta, veletrh hraček, her a dětských potřeb.

BUĎTE AKTIVNÍ A PŘÍJĎTE!

Vloženo Od
Tags: Živě spolu

Přijímáme online platby